Sushi Kraków

Sushi Kraków – gdzie zjeść?

77 Sushi, Stare Miasto

Dobra lokalizacja i jeszcze lepsze jedzenie, tak może podsumować restaurację 77 Sushi. Zwłaszcza jeśli chodzi o zestawy tradycyjnych sushi, które są niezwykle smaczne i w stosowanych, niewygórowanych cenach jak za taką jakość w takim miejscu. Posiada ono również odpowiednią kartę dla wegetarian, więc osoby, które chcą spróbować dobrego azjatyckiego jedzenia, bez mięsa także znajdą coś dla siebie. Dobrą informacją jest również możliwość zamówienia na wynos jedzenia poprzez stronę internetową. Warto jednak odwiedzić piękny lokal i cieszyć się wspaniałym sushi, w tak klimatycznym miejscu.

Bluefin Sushi, Stare Miasto

Innym lokalnym usytuowanym w sercu Krakowa, na który warto zwrócić uwagę jest Bluefin Sushi. To azjatyckie bistro może nie jest największe, jednak jedzenie, jakie oferuje, jest przepyszne i niezwykle apetycznie wyglądające. Jeśli więc zastanawiasz się nad uroczym miejscem na romantyczną kolację z sushi, albo chcesz przekonać kogoś do spróbowania tego jedzenia, to może być strzał w dziesiątkę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jakie pokazują na swoich social mediach i stronie internetowej, by nabrać na nie ochotę.Przy czym ponownie – są opcje wegetariańskie i opcja zamówienia wszystkiego online.

Urara Sushi & Ramen, Stare Miasto

Kolejna opcja restauracji sushi przy Starym Mieście. Tym razem miejsce, które w pełni oddaje znaczenie słowa “urara”. Słowo to znaczy mniej więcej piękny, ciepły i słoneczny wiosenny dzień. Taka właśnie jest ta restauracja – jasna, przytulna, z niemal domową atmosferą i pysznym jedzeniem. Każde smakowicie wyglądające danie zostaje tutaj przygotowane przez ludzi, którzy wiedzą, co robią. Głównie z tego powodu, że są doświadczonymi kucharzami, dla których kuchnia japońska i tajwańska, to ich własna, domowa kuchnia. Połączona jednak z nowoczesnością i tak – mają w ofercie dania wegańskie.

Roru Sushi, Podgórze

Nazwa restauracji wzięła się od tradycyjnych pierożków roru, jednak jeśli zamówisz coś innego, także się nie zawiedziesz. Ta restauracja serwuje bowiem każdy rodzaj sushi i każdy smakuje oraz wygląda oszałamiająco. To wszystko zaś na Podgórzu, więc w spokojnej okolicy, niemały kawałek od Starego Miasta. Jeśli więc nie po drodze Ci z lokalem, nie ma problemu. Za pomocą strony internetowej złożysz zamówienie i otrzymasz swój posiłek w średnio pół godziny. Trzeba przyznać, że świetna opcja.

Tao Thai & Sushi, Podgórze

Poza Roru Sushi, Podgórze może pochwalić się również drugą perełką. Restauracja Tao Thai & Sushi jest szerszej znana fanom japońskiej i tajskiej kuchni z Krakowa. Ma ona bowiem wiele plusów, takich jak dobra lokalizacja z pięknymi widokami oraz wyśmienitą kuchnię. Pobliska kładka Ojca Bernatka na Wiśle, piękny ogród z zimowym tarasem i specjały kuchni azjatyckiej. Dostając jednak swoje zamówienie w tym miejscu piękna okolica i wspaniały lokal tracą, w porównaniu do apetycznego sushi na talerzu. Miejsce idealne na dłuższą kolację po dniu spędzonym w Krakowie, czy weekendowy obiad z rodziną.

Sushi Mafia, Dębniki

Intrygujący wizerunek firmy, może przykuć oko, jednak to jedzenie i ceny kupią was dla tego miejsca. Jest to bowiem miejsce, gdzie na wynos otrzymamy bardzo dobre, ale niedrogie sushi w Krakowie. W dodatku 20 minut spacerkiem od Starego Miasta, co sprawia, że naprawdę warto zastanowić się nad zamówieniem jedzenia w tym miejscu. Oczywiście, jeśli komuś nie jest po drodze do tej restauracji na wynos, istnieje wygodna opcja zamówienia wszystkiego przez internet i ich sklep online. 

Yamato Sushi, Krowodrza

Według wielu osób Yamato Sushi to najlepsza restauracja podająca kuchnię japońską w Krakowie. Nie ma się temu jednak co dziwić, bo każdy element zostaje przygotowany przez jednych z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Czytając zaś o ich doświadczeniu zdobywanym w Londynie, czy 17 latach pracy w tej branży nie ma co się dziwić, że dla wielu jest to idealne jedzenie sushi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *