Przyjęcie komunijne w Restauracji Garo Sushi


Przyjęcie komunijne w Restauracji Garo Sushi

Przyjęcie pierwszej Komunii Świętej to niezwykle ważne duchowe przeżycie dla dziecka jak i całej rodziny, a organizacja uroczystego obiadu jest tylko jednym z elementów, o których trzeba pamiętać. Z tej okazji zapraszamy do świętowania właśnie w naszej restauracji. Z pomocą Garo Sushi zaoszczędzisz wiele czasu i energii, co pozwoli w pełni cieszyć się spotkaniem z bliskimi, delektując się wspaniałym smakiem potraw, przygotowanych specjalnie dla Was.

Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Nasz zespół profesjonalistów dołoży wszelkich starań, by przyjęcie było udane i spełniło wszystkie oczekiwania. Nasza kuchnia to prawdziwa uczta dla zmysłów gości. Wyróżnia nas nietuzinkowe i kreatywne podejście do przyrządzanych potraw, a nasze menu dostosujemy tak, by odpowiadało Twoim potrzebom, jednocześnie gwarantując niezapomnianą ucztę smaków.

Już sama lokalizacja doda atrakcyjności całemu wydarzeniu

Garo Sushi, mieszczące się w Warszawie na Ursynowie to restauracja o wyjątkowym charakterze, idealna do wspólnego świętowania w rodzinnym gronie, a wizyta w świeżo odrestaurowanych, zabytkowych Fortach Służew, w których jest położona, zapewni dodatkową atrakcję wszystkim gościom, zapisując się na długo w ich pamięci.

Decydując się na ofertę Restauracji Garo Sushi możesz liczyć na nasz profesjonalizm i indywidualne podejście. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji odpowiadających terminów – my zajmiemy się resztą.