fbpx
Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Garo Sushi

Restauracja Garo w Warszawie

najwyższa jakość blisko Ciebie

 

Sushi to nie tylko jedno z tradycyjnych dań kuchni japońskiej, ale także pokaz umiejętności i łączenia smaków. Dlatego nasza restauracja sushi w Warszawie Garo Sushi podjęła się tego wyzwania. Dzięki nam każdego dnia możesz spróbować przeróżnych dań rodem z Dalekiego Wschodu. Przy tym zadbaliśmy o najwyższą jakość, którą zasmakujesz w każdym kęsie.


 

 

 

 

Czym jest wysoka jakość według

Garo Sushi?

Garo Sushi Warszawa - najlepsze sushi w Warszawie Ursynnów = Garo Sushi Najwyższa jakosc

Wiedz, że naszą misją jest zarażanie miłością do kuchni japońskiej, o co skrupulatnie dba nasz doświadczony szef kuchni. Dzięki temu jesteś w stanie odkryć wyjątkowy smak, który przeniesie Cię do kraju kwitnącej wiśni. Przede wszystkim ma to związek, z tym że nasza restauracja sushi w Warszawie zadbała o jak najwyższą jakość każdego detalu. Chcesz się przekonać, czy tak jest naprawdę? W takim razie sprawdź, co świadczy o naszym wysokim poziomie.

Make a Reservation Slider

Jakość

Garo Sushi

Świeże składniki

Wiemy, że prawdziwym sekretem smacznej kuchni są świeże składniki. Jednak w przypadku sushi oraz innych potraw kuchni japońskiej jest to jeszcze ważniejsze. Jako restauracja sushi w Warszawie zadbaliśmy o wybór najlepszych dostawców, którzy zapewniają nam wysokiej jakości składniki. Dzięki temu zawsze możesz spróbować świeżych, pachnących i wyjątkowo smacznych potraw. Odwiedzając nasz lokal, zapomnij o rozczarowaniach i po prostu rozkoszuj się każdym kęsem, a my zadbamy o resztę.

Niecodzienna lokalizacja

Wysoka jakość naszej restauracji sushi nie ogranicza się jedynie do smacznego jedzenia, które podbije Twoje serce i zawładnie podniebieniem. Zadbaliśmy też o wybór wyjątkowej lokalizacji w Warszawie. Dzięki temu nie musisz przejmować się problemami z dojazdem bądź nieciekawą okolicą. Garo Sushi znajduje się w historycznym miejscu, bo na terenie Fortu VIII Twierdzy Warszawa „Służew”. Zatem po posiłku w naszej restauracji udaj się na spacer i sprawdź, jakie tajemnice kryją te tereny.

Przenieśliśmy też charakter okolicy do naszego wnętrza, więc nasze wyczucie dobrego smaku nie ogranicza się jedynie do kuchni, ale również do aranżacji wystroju.

 

 

 

 

Połączenie klasyki i innowacyjności

Kuchnia japońska jest pełna rytuałów, które pokazują, jak krok po kroku należy wykonywać poszczególne potrawy. Stosujemy się do tych zaleceń, dzięki czemu możesz znaleźć na swoim talerzu tradycyjne i naprawdę pyszne potrawy. Jednak nasza chęć osiągnięcia jeszcze wyższego poziomu sprawiła, że nie ograniczamy się jedynie do klasycznych wersji sushi oraz innych dań. Wprowadzamy ciągłe udoskonalenia, a szef kuchni Garo Sushi regularnie dba o dostarczanie Tobie coraz to doskonalszych, bardziej innowacyjnych i wyjątkowo smacznych potraw. Dzięki temu sam możesz zdecydować, na co masz dziś ochotę – odrobinę klasyki czy niespotykane wariacje dostępne tylko w Garo Sushi.

Rozbudowane menu

Jako restauracja sushi zadbaliśmy o różnorodne menu, które przypadnie do gustu każdemu – nowicjuszowi oraz miłośnikowi japońskiej kuchni. Poza tym przygotowaliśmy dania dopasowane także do dziecięcego podniebienia. Dzięki temu wizyta u nas to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych.

W menu Garo Sushi znajdziesz też zimne i ciepłe przystawki, a także różnorodne sałatki, zupy oraz sycące dania główne. Zadbaliśmy również o wysoką jakość i szeroki wybór sushi, więc bez problemu znajdziesz wersje z różnymi rybami, np. łososiem, krewetkami, okoniem morskim, węgorzem itp. W naszej karcie nie zabrakło gorących i zimnych napojów, które doskonale uzupełnią smak japońskiej kuchni.
Przyjdź do restauracji sushi w Warszawie Garo Sushi i przekonaj się, czym naprawdę jest wysoka jakość. Gwarantujemy Ci, że kuchnia japońska na zawsze zawładnie Twoim sercem.