Event

Event

Eventy

w Garo Sushi & Thai Restaurant

Chcesz zorganizować udany event? W takim razie musisz zadbać o dwie ważne rzeczy: smaczne jedzenie i wysokiej jakości obsługę. Garo Sushi spełni Twoje oczekiwania, bo połączyliśmy miłość do kuchni z doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami całego zespołu. Dzięki temu na pewno urządzisz u nas wyjątkową imprezę.

garo sushi eventy restaruacja sushi warszawa

Jakie eventy zorganizujesz w Garo Sushi?

W naszym lokalu zorganizujesz wiele niezapomnianych eventów, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale również Twoich Gości. W Garo Sushi urządzisz wszelkiego rodzaju imprezy, bez względu na to, czy mają mieć charakter biznesowy bądź też rozrywkowy. Poza tym możesz zarezerwować jeden lub więcej stolików, a nawet cały lokal. W ten sposób zyskasz prywatny charakter eventu, jeżeli tylko Ci na tym zależy. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w przypadku imprez urodzinowych, okolicznościowych i imieninowych. Oprócz tego w naszym lokalu bez problemu zorganizujesz wigilię firmową lub jakąkolwiek uroczystość pracowniczą, rodzinną itp. Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, więc jeżeli tylko jesteś miłośnikiem japońskiej kuchni, to na pewno urządzisz u nas niezapomniany event.

Dlaczego warto urządzić imprezę w Garo Sushi?

Pyszne jedzenie

Nasz doświadczony i kreatywny szef kuchni skutecznie dba o to, żeby zakiełkowała w Tobie miłość do japońskiej kuchni. Dlatego o smaczne potrawy nie musisz się martwić, ponieważ na przyjęciu na pewno nie zabraknie popularnych i nieco mniej konwencjonalnych potraw, które zawładną Twoim sercem oraz żołądkiem. Pamiętaj, że wysoka jakość serwowanego przez nas jedzenia skutecznie zadowoli Twoich gości, a Ty już na zawsze zyskasz opinię mistrza organizacji eventów.

garo sushi eventy restaruacja sushi warszawa
Garo Sushi Warszawa - najlepsze sushi w Warszawie Ursynnów FUSION MAKI_TAMAGO ROLL_GARO BUS_59zl

Autorskie wariacje

Czy już wspomnieliśmy o tym, że nasz szef kuchni ma głowę pełną pomysłów? Dzięki temu w naszej restauracji sushi zjesz nie tylko tradycyjne japońskie dania, ale również autorskie wariacje, które na pewno przypadną Ci do gustu. Wystarczy, że zamówisz właśnie takie potrawy na swoją imprezę, a zaskoczysz wszystkich gości. W ten sposób zadbasz o dodatkową atrakcję w trakcie eventu, czyli próbowanie nowych potraw. Przemiła obsługa

POMOŻEMY WAM PRZYGOTOWAĆ:

Wiemy, że każda uroczystość wiąże się z odrobiną stresu, tym bardziej, jeżeli jesteś gospodarzem. Jednak u nas nie musisz się niczym przejmować, bo Tobą i Twoimi gośćmi zajmie się nasz zespół – pełen energii, miłości do japońskiej kuchni i zawsze pomocny. Dlatego śmiało zadawaj pytania, a my chętnie na nie odpowiemy. W każdej chwili udzielimy Ci wszelkich wskazówek, ale też zadbamy o szybką i sprawną obsługę w trakcie eventu. Tort niespodzianka

Impreza urodzinowa w Garo Sushi to świetny pomysł! Organizując u nas przyjęcie, nie tylko zadbasz o smaczne jedzenie i najlepsze alkohole, ale również możesz zamówić prawdziwy tort niespodziankę. Zapomnij o klasycznym cieście, tylko świętuj w iście japońskim klimacie. Specjalnie na Twoje życzenie przygotujemy duży tort ze 150 porcji sushi, bądź mniejszy z 60 porcji. Dzięki temu zaskoczysz gości, a przy okazji przygotujesz naprawdę wyjątkową i smaczną atrakcję.

Pamiętaj też, że nasz wyjątkowy tort sprawdzi się nie tylko na imprezach urodzinowych. W Garo Sushi wiemy, iż wiele okazji wymaga dobrej oprawy, więc bez problemu zjesz tort z sushi na eventach pracowniczych, okolicznościowych, na rocznicach ślubu, na imprezach imieninowych bądź innych uroczystościach. W końcu dla takich pyszności warto zapomnieć o wszelkich ograniczeniach.

Skontaktuj się z nami i zorganizuj event w Garo Sushi. Zapewnimy Ci wyśmienite jedzenie, przemiłą obsługę oraz miejsce idealne na każdą imprezę.