fbpx
Catering

Catering

Nie masz czasu, żeby odwiedzić lokal Garo Sushi? W takim razie nie musisz rezygnować z pysznej kuchni japońskiej, jaką serwuje nasz szef kuchni. Wystarczy, że zadzwonisz lub skorzystasz z serwisu pyszne.pl bądź aplikacji Uber Eats, a najlepsza restauracja sushi w Warszawie dostarczy Ci jedzenie – bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Jak zamówić catering od najlepszej restauracji sushi w Warszawie?

Każda chwila jest dobra na smaczne jedzenie. Dlatego nie musisz przejmować się korkami bądź brakiem czasu, bo wystarczy, że wejdziesz na stronę pyszne.pl, skorzystasz z aplikacji Uber Eats lub zadzwonisz do nas, a już niedługo na Twoim talerzu pojawią się dania kuchni japońskiej z Garo Sushi. Dodatkowo możesz zapłacić przy odbiorze bądź online, bo Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza. Skorzystaj też z naszego menu, gdzie znajdziesz ceny i najważniejsze składniki poszczególnych potraw. Jeżeli potrzebujesz porady lub dokładniejszych informacji, to skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Garo Sushi Warszawa - najlepsze sushi w Warszawie Ursynnów
Gdzie dostarczamy jedzenie?

Gdzie dostarczamy jedzenie?

Dowóz do domu

Nie chcesz marnować czasu na przyrządzanie obiadu bądź kolacji, a może spodziewasz się gości? Tak naprawdę okazja nie ma żadnego znaczenia, gdyż jako najlepsza restauracja sushi w Warszawie dbamy o to, żebyś mógł zjeść nasze dania w każdym miejscu. W ten sposób uratujemy każdą sytuację, więc nie przejmuj się pustą lodówką, tylko porozmawiaj z gośćmi bądź skorzystaj z wolnej chwili i poczekaj, aż do Twoich drzwi zapuka dostawca z jedzeniem od Garo Sushi.

Dowóz do pracy

Masz chwilę przerwy w pracy i czujesz zwiększający się głód? W takim razie możesz dodatkowo uprzyjemnić sobie tę wolną chwilę. Wystarczy, że skorzystasz z naszego dowozu, a pyszne dania z Garo Sushi na pewno uatrakcyjnią Ci przerwę. Dodatkowo potrawy, które serwujemy, są lekkie, więc nie będziesz czuć się ospały, ale pełen energii i chęci do dalszej pracy. Możesz już na zawsze zapomnieć o ciężkostrawnych fast foodach, bo mamy dla Ciebie zdrowszą i dużo smaczniejszą alternatywę.

Oferta

Oferta

Garo Sushi Warszawa - najlepsze sushi w Warszawie Ursynnów

Kuchnia japońska

Jesteś naprawdę wielkim miłośnikiem kuchni japońskiej? Chętnie zajmiemy się regularnym dostarczaniem jedzenia z Garo Sushi do Twojej pracy. Dzięki temu nie musisz codziennie pamiętać o zamówieniu jedzenia. Zapytaj też kolegów i koleżanki z biura, czy mają ochotę na sushi bądź inne dania kuchni japońskiej. Bez problemu zajmiemy się przygotowywaniem i dostarczaniem cateringu do Twojej pracy.
Catering na przyjęcia

 

 

 

 

Urządzasz przyjęcie w domu lub w innym lokalu?

W takim razie potrzebujesz jedzenia, które zasmakuje Twoim gościom, a zarazem nie będzie banalne. Właśnie takie dania znajdziesz w naszym menu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz bądź skorzystasz z portalu i aplikacji z dowozem jedzenia, a my przygotujemy dla Ciebie smaczne potrawy kuchni japońskiej. Dzięki temu każde przyjęcie będzie udane, a dodatkowo możesz zamówić nasz specjał, czyli tort z porcji sushi. Gwarantujemy, że Twoi goście będą zadziwieni i zachwyceni.
Serwujemy sushi w całej Warszawie

Garo Sushi Warszawa - najlepsze sushi w Warszawie Ursynnów

 

 

 

 

 

Garo Sushi Warszawa - najlepsze sushi w Warszawie Ursynnów

Nie mieszkasz na Ursynowie?

Twoje biuro znajduje się w innej części miasta? Nie musisz się przejmować lokalizacją, gdyż Garo Sushi, czyli najlepsza restauracja sushi dostarcza jedzenie na terenie całej Warszawy. Dzięki temu bez względu na to, gdzie się znajdujesz, to i tak możesz zjeść pyszne dania kuchni japońskiej. W ten sposób wiemy, że przekraczamy kolejne granice, które mają zapewnić Ci wygodę oraz dobre jedzenie.
Lokalizacja nie jest już żadnym ograniczeniem. Wystarczy, że wejdziesz na pyszne.pl bądź skorzystasz z aplikacji Uber Eats, a my, czyli najlepsza restauracja sushi w Warszawie przywieziemy Ci smaczne jedzenie, którym możesz delektować się w każdym miejscu.